Witamy w sekcji przeznaczonej dla przedstawicieli mediów. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami prasowymi spółki, aktualnościami korporacyjnymi oraz z bieżącymi wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi, w których uczestniczy Totalizator Sportowy.

Oświadczenie w sprawie fałszywych kont na Facebook

Oświadczenie w sprawie fałszywych kont na Facebook

14.01.2017

http://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/oswiadczenie-w-sprawie-falszywych-kont-na-facebook

Szanowni Państwo,

Z uwagi na to, że w ostatnim czasie na portalu Facebook powstały profile o nazwie Lotto Polska (i inne podobnie ułożone nazwy), uprzejmie oświadczamy, że Totalizator Sportowy Sp. z o.o., właściciel marki LOTTO, nie ma z nimi nic wspólnego.

Profile te nielegalnie korzystają z logotypu LOTTO, najprawdopodobniej w celu uzyskania korzyści organizując fikcyjne konkursy. Przestrzegamy Państwa przed braniem udziału w tego typu konkursach - Państwa dane osobowe mogą być wykorzystane w sposób niezgodny z prawem. Jako Totalizator Sportowy nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje, które mogą Państwa spotkać z tego tytułu.Dziękujemy za Państwa czujność, robimy wszystko, co w naszej... więcej o Oświadczenie w sprawie fałszywych kont na Facebook
Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Lottomerkury Sp. z o.o.

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Lottomerkury Sp. z o.o.

17.11.2016

http://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/ogloszenie-o-wszczeciu-postepowania-kwalifikacyjnego-na-stanowisko-prezesa-lottomerkury-sp.-z-o.o.

Rada Nadzorcza Spółki Lottomerkury Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

działając na podstawie § 14 ust. 2 i 8 w związku z § 18 ust. 2 Umowy Spółki przepisów § 4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2003 roku w sprawie przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko członka zarządu w niektórych spółkach handlowych (Dz. U. z 2003 Nr 55, poz. 476 z późn. zm.) wszczyna postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko:

Prezesa Zarządu Spółki Lottomerkury Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Spółki Lottomerkury Sp. z o.o. ustaliła następujące zasady postępowania kwalifikacyjnego i wymagania w stosunku do kandydatów:Zgłoszenia kandydatów powinny być skierowane do Rady Nadzorczej Spółki Lottomerkury Sp. z o.o. oraz doręczone na adres wskazany w pkt 2 poniżej w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Lottomerkury Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nie... więcej o Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Lottomerkury Sp. z o.o.
LOTTO partnerem 12. Międzynarodowego Festiwalu Chopin i jego Europa

LOTTO partnerem 12. Międzynarodowego Festiwalu Chopin i jego Europa

23.08.2016

http://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/lotto-partnerem-12.-miedzynarodowego-festiwalu-chopin-i-jego-europa

15 sierpnia rozpoczęła się kolejna już edycja Międzynarodowego Festiwalu Chopin i jego Europa. To niezwykłe wydarzenie co roku przyciąga rzesze wielbicieli muzyki klasycznej. W tym roku będą oni mieli okazję wysłuchać nie tylko dzieł Chopina, ale również innych kompozytorów – Bacha, Mozarta, Haydna czy Belliniego. Wszystko to oczywiście w interpretacjach wybitnych współczesnych artystów. Partnerem tego wydarzenia jest marka LOTTO.

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, organizator festiwalu, po raz kolejny przygotował dla melomanów dwa tygodnie wypełnione muzyką w mistrzowskich interpretacjach. Tegoroczna edycja festiwalu to zderzenie twórczości Chopina z muzyką znamienitych kompozytorów, co ma pokazać zarówno to, jaki wpływ muzyka Chopina wywarła na innych twórców, jak też to, jacy kompozytorzy wpłynęli na jego twórczość . Warto dodać, że podczas festiwalu będzie można... więcej o LOTTO partnerem 12. Międzynarodowego Festiwalu Chopin i jego Europa
Wyślij bezpłatną kartkę pocztową do Powstańców z punktów LOTTO

Wyślij bezpłatną kartkę pocztową do Powstańców z punktów LOTTO

03.08.2016

http://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/wyslij-bezplatna-kartke-pocztowa-do-powstancow-z-punktow-lotto

Od 3 sierpnia w wybranych punktach LOTTO będzie można odebrać oraz wysłać bezpłatną kartkę pocztową do uczestnika Powstania Warszawskiego. Założeniem projektu BohaterON, realizowanego przez Fundację SENSORIA, któremu partneruje marka LOTTO, jest uhonorowanie żyjących uczestników Powstania Warszawskiego.
Aby otrzymać kartkę pocztową wystarczy odwiedzić wybrany punkt LOTTO. Kartkę można wypełnić i zostawić w kolekturze lub wysłać samemu za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kartki można wysyłać do 2 października. Mapa punktów LOTTO biorących udział w akcji oraz więcej informacji na temat projektu BohaterON dostępna jest na stronie www.bohateron.pl.... więcej o Wyślij bezpłatną kartkę pocztową do Powstańców z punktów LOTTO