Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
PL EN
Oddziały
Wybierz miasto na mapie lub poniżej:

Warszawa - I Oddział
03-728 Warszawa
ul. Targowa 25
tel. 22 518 24 09
e-mail: warszawa@totalizator.pl

Kasa czynna:
Poniedziałek - 9.00-16.00
Wtorek - 9.00-15.00
Środa - 9.00-15.00
Czwartek - 9.00-16.00
Piątek - 9.00-15.00

Kraków - II Oddział
31-513 Kraków
ul. Olszańska 5a
tel. 12 627 97 01
e-mail: krakow@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 9:00-14:00

W dniu 10.11.2014 oddział jest nieczynny.

Katowice - III Oddział
40-568 Katowice
ul. Ligocka 103
tel. 32 208 79 00, e-mail: katowice@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 9:30-15:00

Materiały do pobrania:
Oświadczenie - .pdf

Wrocław - IV Oddział
50-525 Wrocław
ul. Joannitów 16
tel. 71 333 19 38
e-mail: wroclaw@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 8:30-15:00

Łódź - V Oddział
90-046 Łódź
ul. Wodna 43/45
tel. 42 677 59 00
e-mail: lodz@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 9:00-15:00

Poznań - VI Oddział
60-273 Poznań
ul. Palacza 81
tel. 61 864 60 00
e-mail: poznan@totalizator.pl


Kasa czynna:
Pn - Pt. 8:00-14:00

Bydgoszcz - VII Oddział
85-129 Bydgoszcz
ul. Poznańska 20
tel. 52 363 45 00
e-mail: bydgoszcz@totalizator.pl

Z dniem 01.01.2015 kasa czynna:
Pn - Pt. 7:00-14:30

Gdańsk- VIII Oddział
80-837 Gdańsk
ul. Straganiarska 31/33
tel. 58 692 15 61
e-mail: gdansk@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 9:00-14:00

Białystok- IX Oddział
15-066 Białystok
ul. Modlińska 1
tel. 85 665 51 00
e-mail: bialystok@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 7:30-15:00

Lublin - X Oddział
20-477 Lublin
ul. Wolińskiego 20
tel. 81 759 33 00
e-mail: lublin@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 8:00-15:30

Kielce- XI Oddział
25-520 Kielce
ul. Targowa 18
tel. 41 343 78 01
e-mail: kielce@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 9:00-15:00

Rzeszów - XII Oddział
35-959 Rzeszów
ul. Geodetów 1(II p.)
tel. 17 860 96 10
e-mail: rzeszow@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 7:00-15:00

Opole - XIII Oddział
45-056 Opole
ul. Kośnego 22
tel. 77 406 61 01
e-mail: opole@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 8:30-15:00

Zielona Góra - XIV Oddział
65-770 Zielona Góra
ul. Kręta 5
tel. 68 322 17 60
e-mail: zgora@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 9:00-14:00

Szczecin - XV Oddział
70-644 Szczecin
ul. Celna 1
tel. 91 480 85 46
e-mail: szczecin@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 8:00-14:00

Olsztyn - XVI Oddział
10-534 Olsztyn
ul. B.Linki 1
tel. 89 521 71 40
e-mail: olsztyn@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 8:00-14:00

Koszalin - XVII Oddział
75-525 Koszalin
ul. Piłsudskiego 56
tel. 94 314 68 23
e-mail: koszalin@totalizator.pl

Kasa czynna:
Pn - Pt. 7:00-14:30