Spółka od samego początku swojego istnienia, czyli od 60 lat, realizowała zadania, które są obecnie uznawane za element społecznej odpowiedzialności. Powstała po to, żeby wspierać rozwój infrastruktury sportowej. Później dołączyły do tego działania dotyczące wsparcia kultury.


Bezpieczna rozrywka

Na Totalizatorze Sportowym, jako spółce Skarbu Państwa, spoczywa szczególna odpowiedzialność za kształtowanie bezpiecznych wzorców korzystania z gier liczbowych i loterii pieniężnych. Oznacza to pełną odpowiedzialność za oferowane produkty i dotyczące ich regulaminy. Emocje towarzyszące korzystaniu z gier liczbowych i loterii pieniężnych, w tym perspektywa wielkiej wygranej, mogą wzbudzać olbrzymie emocje.

Spółka podejmuje działania, by były zawsze pozytywne. Program Bezpiecznej Rozrywki ma na celu ochronę grających. Jego założenia są oparte na międzynarodowych standardach i zaleceniach, opracowanych przez niezależne organizacje zrzeszające firmy loteryjne.

Bezpieczna rozrywka

Działania Totalizatora Sportowego w obszarze odpowiedzialnej gry zostały docenione przez międzynarodowe organizacje. W roku 2013 Spółka otrzymała certyfikat World Lottery Association na czwartym, najwyższym poziomie.

W tym samym roku została również uhonorowana certyfikatem Odpowiedzialnej Gry organizacji European Lotteries. Oznacza to, że firma spełnia wysokie standardy jeśli chodzi o bezpieczeństwo produktów oraz swoich graczy.

European Lotteries

Sprawdź czy grasz rozsądnie

Bezpieczna Rozrywka w Totalizatorze Sportowym 2013-2014