00008_MuezumMobilne_fotKasperKedzierski.png
Wróć do listy komunikatów

#WielkieChwile: Muzeum Mobilne Jubileuszu 65-lecia Totalizatora Sportowego rusza w Polskę!

03.09.2021
Trwający Jubileusz 65-lecia Totalizatora Sportowego ma swoją kolejną odsłonę – Muzeum Mobilne. Dzięki niemu żywa historia spółki dotrze w najdalsze zakątki Polski. Muzeum stanowi połączenie bogatej przeszłości przedsiębiorstwa z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Specjalny pojazd zawierający wyjątkową ekspozycję rusza w trasę już 5 września 2021 roku.

Muzeum Mobilne to najnowsza inicjatywa Totalizatora Sportowego. W ramach roadshow, które odbywać się będzie na terenie całego kraju, firma będzie mogła pokazać, że jest blisko graczy – nieprzerwanie od 65 lat. To także projekt wzmacniający obecność Totalizatora Sportowego podczas najważniejszych wydarzeń gospodarczych, biznesowych, sportowych czy kulturalnych w kraju. W tym sezonie Totalizator Sportowy będzie wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

– Totalizator Sportowy towarzyszy Polakom już od 65 lat i to właśnie chcemy przekazać, wyruszając w Polskę z naszym Muzeum Mobilnym. Pokażemy historię naszej spółki, zapewniając odwiedzającym sentymentalną podróż w czasie, ale też zwrócimy się ku przyszłości. Atrakcji nie zabraknie, zatem już teraz z przyjemnością zapraszam do zwiedzania naszego interaktywnego pojazdu – mówi Magdalena Kopka-Wojciechowska, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego.

Dzięki prezentacjom multimedialnym oraz eksponatom, które zostały zgromadzone w przestrzeni Mobilnego Muzeum 65-lecia Totalizatora Sportowego, gracze mogą lepiej poznać historię spółki. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni udało się zaimplementować wirtualny spacer po Studio LOTTO oraz przygotowany specjalnie na potrzeby muzeum quiz, w którym można sprawdzić swoją sportową wiedzę. Nie zabraknie sekcji historycznej, która obrazuje przekrój gier Totalizatora Sportowego. W Mobilnym Muzeum będzie można zobaczyć historyczne plakaty, kupony oraz archiwalne zdjęcia z kolektur. Zwiedzający udokumentują swoją wizytę dzięki zainstalowanej w muzeum fotobudce. Najbardziej innowacyjną atrakcją wystawy jest holoboks z postacią Roberta Lewandowskiego, Ambasadora Jubileuszu 65-lecia Totalizatora Sportowego.

Zapraszamy na premierę Muzeum Mobilnego 65-lecia Totalizatora Sportowego  już 5 września podczas LOTTO Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej na Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym w Chorzowie. Kolejne wydarzenia, podczas których będzie można odwiedzić Muzeum Mobilne, to Forum Ekonomiczne w Karpaczu (7-9 września) oraz mityng lekkoatletyczny 1MILA w Warszawie (11 września). Wstęp do muzeum jest bezpłatny.

Dodatkowych informacji udzieli:
Biuro Rzecznika Prasowego
tel.: 22 518 22 50
email: biuroprasowe@totalizator.pl

www.lotto.pl
www.totalizator.pl
www.twitter.com/totalizator_sp