_0009_Oddziały.jpg

Strukturę organizacyjną Totalizatora Sportowego stanowią Centrala i 18 oddziałów terenowych. Głównym zadaniem 17 z 18 oddziałów spółki jest nadzór nad procesem sprzedaży, rozwojem sieci sprzedaży oraz realizacja celów sprzedażowych. Siedziby oddziałów zlokalizowane są w największych miastach w Polsce.

Osiemnasty oddział to Tor Służewiec. Od 2008 roku Totalizator Sportowy organizuje na nim wyścigi konne.

Strukturę organizacyjną Totalizatora Sportowego stanowią Centrala i 18 oddziałów terenowych. Głównym zadaniem 17 z 18 oddziałów spółki jest nadzór nad procesem sprzedaży, rozwojem sieci sprzedaży oraz realizacja celów sprzedażowych. Siedziby oddziałów zlokalizowane są w największych miastach w Polsce.

Osiemnasty oddział to Tor Służewiec. Od 2008 roku Totalizator Sportowy organizuje na nim wyścigi konne.

Oddziały Totalizatora Sportowego

Lp. Oddział Lokalizacja Telefon E-mail Kasa czynna:
1. Warszawa - I Oddział 03-728 Warszawa
ul. Targowa 25
22 518 24 09 warszawa@totalizator.pl

Pon - Pt - 9.00-14.30
Przerwa: 11:30-12:00

W dniu 17.11.2022 r. kasa czynna w godzinach 8:00 - 12:00
W dniu 18.11.2022 r. kasa nieczynna

2. Kraków - II Oddział 31-513 Kraków
ul. Olszańska 5a
12 627 97 01 krakow@totalizator.pl  Pn - Pt. 9:00-14:00
3. Katowice - III Oddział 40-568 Katowice
ul. Ligocka 103
32 208 79 00 katowice@totalizator.pl Pn. – Pt. 09:30 – 14:00

Dbając o bezpieczeństwo nas wszystkich wypłata wygranych realizowana jest tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej, tel. 32 208 79 61
4. Wrocław - IV Oddział 50-525 Wrocław
ul. Joannitów 16
71 333 19 38 wroclaw@totalizator.pl

Pn - Pt. 8:30-14:30

Kasa Oddziału w dniu 15.12.2022 r. będzie czynna w godzinach 8:30-12:30.

5. Łódź - V Oddział 90-046 Łódź
ul. Wodna 43/45
42 677 59 00 lodz@totalizator.pl Pn - Pt. 8:00-14:00
6. Poznań - VI Oddział 60-273 Poznań
ul. Palacza 81
61 864 60 00 poznan@totalizator.pl Pn - Pt. 7:30-13:30
7. Bydgoszcz - VII Oddział 85-129 Bydgoszcz
ul. Poznańska 20
52 363 45 00  bydgoszcz@totalizator.pl Pn - Pt. 8:00-14:00
8. Gdańsk - VIII Oddział 80-837 Gdańsk
ul. Straganiarska 31/33
 58 692 15 61 gdansk@totalizator.pl Pn - Pt. 9:00-14:00
9. Białystok - IX Oddział 15-066 Białystok
ul. Modlińska 1
85 665 51 00 bialystok@totalizator.pl Pn - Pt. 10:00-14:00
10. Lublin - X Oddział 20-477 Lublin
ul. Wolińskiego 20
81 759 33 00 lublin@totalizator.pl Pn - Pt. 8:00-14:30
11. Kielce - XI Oddział 25-520 Kielce
ul. Targowa 18
 41 343 78 01 kielce@totalizator.pl Pn - Pt. 9:00-15:00
12. Rzeszów - XII Oddział 35-959 Rzeszów
ul. Geodetów 1(II p.)
17 860 96 10 rzeszow@totalizator.pl Pn - Pt. 7:30-14:30
13. Opole - XIII Oddział 45-056 Opole
ul. Kośnego 22
77 406 61 01 opole@totalizator.pl

Pn - Pt. 8:30-14:30

Kasa Oddziału w dniu 14.12.2022 r. czynna w godzinach 8:30 – 11:30

14. Zielona Góra - XIV Oddział 65-770 Zielona Góra
ul. Kręta 5
68 322 17 60 zgora@totalizator.pl Pn - Pt. 9:00-14:00
15. Szczecin - XV Oddział 70-644 Szczecin
ul. Celna 1
91 480 85 46 szczecin@totalizator.pl

Pn - Pt. 8:00-14:00

16. Olsztyn - XVI Oddział 10-534 Olsztyn
ul. B.Linki 1
89 521 71 40 olsztyn@totalizator.pl Pn - Pt. 8:00-14:00
17. Koszalin - XVII Oddział 75-525 Koszalin
ul. Piłsudskiego 56
94 314 68 23 koszalin@totalizator.pl Pn - Pt. 8:00-14:00