Witamy w sekcji przeznaczonej dla przedstawicieli mediów. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami prasowymi spółki, aktualnościami korporacyjnymi oraz z bieżącymi wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi, w których uczestniczy Totalizator Sportowy.

Zmiany w składzie Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.

Zmiany w składzie Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.

07.02.2017

https://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/zmiany-w-skladzie-zarzadu-totalizatora-sportowego-sp.-z-o.o.

W dniu 6 lutego 2017 r. Rada Nadzorcza spółki Totalizator Sportowy Sp. z o.o. przyjęła rezygnację Pana Łukasza Łazarewicza z funkcji Prezesa Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.
W dniu 6 lutego 2017 r. Rada Nadzorcza spółki Totalizator Sportowy Sp. z o.o. powierzyła czasowe wykonywanie czynności Prezesa Zarządu Panu Radosławowi Śmigulskiemu.... więcej o Zmiany w składzie Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.
Oświadczenie w sprawie fałszywych kont na Facebook

Oświadczenie w sprawie fałszywych kont na Facebook

14.01.2017

https://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/oswiadczenie-w-sprawie-falszywych-kont-na-facebook

Szanowni Państwo,

Z uwagi na to, że w ostatnim czasie na portalu Facebook powstały profile o nazwie Lotto Polska (i inne podobnie ułożone nazwy), uprzejmie oświadczamy, że Totalizator Sportowy Sp. z o.o., właściciel marki LOTTO, nie ma z nimi nic wspólnego.

Profile te nielegalnie korzystają z logotypu LOTTO, najprawdopodobniej w celu uzyskania korzyści organizując fikcyjne konkursy. Przestrzegamy Państwa przed braniem udziału w tego typu konkursach - Państwa dane osobowe mogą być wykorzystane w sposób niezgodny z prawem. Jako Totalizator Sportowy nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje, które mogą Państwa spotkać z tego tytułu.Dziękujemy za Państwa czujność, robimy wszystko, co w naszej... więcej o Oświadczenie w sprawie fałszywych kont na Facebook
Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Lottomerkury Sp. z o.o.

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Lottomerkury Sp. z o.o.

17.11.2016

https://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/ogloszenie-o-wszczeciu-postepowania-kwalifikacyjnego-na-stanowisko-prezesa-lottomerkury-sp.-z-o.o.

Rada Nadzorcza Spółki Lottomerkury Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

działając na podstawie § 14 ust. 2 i 8 w związku z § 18 ust. 2 Umowy Spółki przepisów § 4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2003 roku w sprawie przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko członka zarządu w niektórych spółkach handlowych (Dz. U. z 2003 Nr 55, poz. 476 z późn. zm.) wszczyna postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko:

Prezesa Zarządu Spółki Lottomerkury Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Spółki Lottomerkury Sp. z o.o. ustaliła następujące zasady postępowania kwalifikacyjnego i wymagania w stosunku do kandydatów:Zgłoszenia kandydatów powinny być skierowane do Rady Nadzorczej Spółki Lottomerkury Sp. z o.o. oraz doręczone na adres wskazany w pkt 2 poniżej w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Lottomerkury Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nie... więcej o Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Lottomerkury Sp. z o.o.
LOTTO partnerem 12. Międzynarodowego Festiwalu Chopin i jego Europa

LOTTO partnerem 12. Międzynarodowego Festiwalu Chopin i jego Europa

23.08.2016

https://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/lotto-partnerem-12.-miedzynarodowego-festiwalu-chopin-i-jego-europa

15 sierpnia rozpoczęła się kolejna już edycja Międzynarodowego Festiwalu Chopin i jego Europa. To niezwykłe wydarzenie co roku przyciąga rzesze wielbicieli muzyki klasycznej. W tym roku będą oni mieli okazję wysłuchać nie tylko dzieł Chopina, ale również innych kompozytorów – Bacha, Mozarta, Haydna czy Belliniego. Wszystko to oczywiście w interpretacjach wybitnych współczesnych artystów. Partnerem tego wydarzenia jest marka LOTTO.

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, organizator festiwalu, po raz kolejny przygotował dla melomanów dwa tygodnie wypełnione muzyką w mistrzowskich interpretacjach. Tegoroczna edycja festiwalu to zderzenie twórczości Chopina z muzyką znamienitych kompozytorów, co ma pokazać zarówno to, jaki wpływ muzyka Chopina wywarła na innych twórców, jak też to, jacy kompozytorzy wpłynęli na jego twórczość . Warto dodać, że podczas festiwalu będzie można... więcej o LOTTO partnerem 12. Międzynarodowego Festiwalu Chopin i jego Europa