Witamy w sekcji przeznaczonej dla przedstawicieli mediów. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami prasowymi spółki, aktualnościami korporacyjnymi oraz z bieżącymi wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi, w których uczestniczy Totalizator Sportowy.

Totalizator Sportowy gotowy na nowe wyzwania

Totalizator Sportowy gotowy na nowe wyzwania

06.03.2017

https://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/totalizator-sportowy-gotowy-na-nowe-wyzwania

Punkty z automatami do gier wyprodukowanymi przez przemysł krajowy, a także uruchomienie loterii multijurysdykcyjnej EuroJackpot – to pierwsze propozycje Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. w sprawie realizacji przez spółkę zapisów znowelizowanej ustawy o grach hazardowych.

Exatel S.A., Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. oraz Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A – to firmy, które będą odpowiedzialne za przygotowanie i dostarczenie automatów do punktów w związku z nowelizacją ustawy o grach hazardowych. Przeprowadzone przez spółkę analizy wykazały, że realizacja tej części monopolu przez Totalizator Sportowy Sp. z o.o. wpłynie bardzo korzystnie zarówno na budżet państwa, jak również... więcej o Totalizator Sportowy gotowy na nowe wyzwania
Oświadczenie

Oświadczenie

01.03.2017

https://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/oswiadczenie

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi zawarcia umowy pomiędzy Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o., a firmą IGT (dawniej: GTECH), Spółka oświadcza, że nie zawarła kontraktu na dostawy automatów do gier z ww. firmą.
Totalizator Sportowy ponadto informuje, że w 2010 roku konsorcjum Data Trans Sp. z o.o. oraz GTECH Corporation wygrało przetarg na operatora gier liczbowych i systemów towarzyszących dla Totalizatora Sportowego. Do przetargu w tym czasie zgłosiły się jeszcze trzy inne podmioty, czyli wszystkie liczące się na rynku. Umowa została zawarta na okres 7 lat (licząc od 2011 roku) i w żaden... więcej o Oświadczenie
Zmiany w składzie Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.

Zmiany w składzie Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.

07.02.2017

https://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/zmiany-w-skladzie-zarzadu-totalizatora-sportowego-sp.-z-o.o.

W dniu 6 lutego 2017 r. Rada Nadzorcza spółki Totalizator Sportowy Sp. z o.o. przyjęła rezygnację Pana Łukasza Łazarewicza z funkcji Prezesa Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.
W dniu 6 lutego 2017 r. Rada Nadzorcza spółki Totalizator Sportowy Sp. z o.o. powierzyła czasowe wykonywanie czynności Prezesa Zarządu Panu Radosławowi Śmigulskiemu.... więcej o Zmiany w składzie Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.
Oświadczenie w sprawie fałszywych kont na Facebook

Oświadczenie w sprawie fałszywych kont na Facebook

14.01.2017

https://www.totalizator.pl/media/aktualnosci/oswiadczenie-w-sprawie-falszywych-kont-na-facebook

Szanowni Państwo,

Z uwagi na to, że w ostatnim czasie na portalu Facebook powstały profile o nazwie Lotto Polska (i inne podobnie ułożone nazwy), uprzejmie oświadczamy, że Totalizator Sportowy Sp. z o.o., właściciel marki LOTTO, nie ma z nimi nic wspólnego.

Profile te nielegalnie korzystają z logotypu LOTTO, najprawdopodobniej w celu uzyskania korzyści organizując fikcyjne konkursy. Przestrzegamy Państwa przed braniem udziału w tego typu konkursach - Państwa dane osobowe mogą być wykorzystane w sposób niezgodny z prawem. Jako Totalizator Sportowy nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje, które mogą Państwa spotkać z tego tytułu.Dziękujemy za Państwa czujność, robimy wszystko, co w naszej... więcej o Oświadczenie w sprawie fałszywych kont na Facebook