Witamy w sekcji przeznaczonej dla przedstawicieli mediów. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami prasowymi spółki, aktualnościami korporacyjnymi oraz z bieżącymi wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi, w których uczestniczy Totalizator Sportowy.

PodobneNajnowsze

Informacja o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. odpowiedzialnego za sprzedaż, produkty i marketing na nową kadencję

Rada Nadzorcza w dniu 26 maja 2017 r. zamknęła bez wyłonienia kandydata postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż, produkty i marketing, wszczęte w dniu 19 kwietnia 2017 r.

więcej o Informacja o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. odpowiedzialnego za sprzedaż, produkty i marketing na nową kadencję

Informacja o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. odpowiedzialnego za finanse i inwestycje na nową kadencję.

Rada Nadzorcza w dniu 22 maja 2017 r. zamknęła bez wyłonienia kandydata postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za finanse i inwestycje, wszczęte w dniu 19 kwietnia 2017 r.

więcej o Informacja o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. odpowiedzialnego za finanse i inwestycje na nową kadencję.