Witamy w sekcji przeznaczonej dla przedstawicieli mediów. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami prasowymi spółki, aktualnościami korporacyjnymi oraz z bieżącymi wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi, w których uczestniczy Totalizator Sportowy.

Szóstka z LOTTO, czyli początek współpracy Totalizatora Sportowego z sześciorgiem wybitnych sportowców

2018-08-29Patrycja Maliszewska (short track), Sebastian Kłosiński (łyżwiarstwo szybkie), a także Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Springwald, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann (wioślarska czwórka podwójna) – to prawdziwa kumulacja utalentowanych zawodników, których Oficjalnym Partnerem został właśnie Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Inicjatywa zrodziła się w wyniku współpracy TS oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Współpraca z wioślarkami będzie trwała do rozpoczęcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku, a z przedstawicielami short track’u i łyżwiarstwa szybkiego – do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2022 roku. Totalizator Sportowy jest Oficjalnym Partnerem wymienionych wyżej zawodników. Wszyscy otrzymają przewidziane umową finansowanie, które da im możliwość realizowania najważniejszych celów sportowych i będzie znaczącą pomocą w szlifowaniu formy i w startach na kolejnych wydarzeniach sportowych.

Totalizator Sportowy pełnił i nadal pełni szczególną rolę w dziele wsparcia polskiego sportu. Wynika to z faktu, że działa na rzecz tej niezwykle ważnej społecznie dziedziny nieprzerwanie od ponad 60 lat, a ponadto przekazuje na ten cel kwoty liczone w miliardach złotych. Tylko
w 2017 roku z tytułu dopłat do gier LOTTO odprowadziliśmy do Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej ponad 744 mln zł. Do tego należy doliczyć projekty finansowane ze środków własnych, jak chociażby realizowaną od 1994 roku współpracę z PKOl. –
Powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Dziś rozpoczynamy kolejny długofalowy i perspektywiczny projekt, którego celem jest wsparcie sześciorga utalentowanych zawodników. Wierzymy, że nasza pomoc pozwoli im osiągnąć jeszcze lepsze wyniki, wzmocni pozycję polskiego sportu na arenie międzynarodowej, a kibicom da więcej powodów do radości i fantastycznych przeżyć. Przypomnę w tym miejscu piękne słowa znanego nam wszystkim Raula Lozano, który w autobiografii napisał: – „Często pytany jestem, jak dalece motywują zawodników pieniądze. Zapewniam: żadne pieniądze nie dają takiej satysfakcji, jak polscy kibice”. Takiej satysfakcji życzę nie tylko naszej szóstce, ale także wszystkim polskim sportowcom.

PodobneNajnowsze

Lotto – „szóstka” w Mikołowie; Lotto Plus – „szóstka” w Krakowie

Pierwsze marcowe losowanie Lotto i Lotto Plus przyniosło wielkie szczęście osobom grającym w Mikołowie i Krakowie. Pierwsza z nich wygrała 8 163 475,90 zł, a druga 1 000 000 zł. Warto wspomnieć, że w minioną sobotę padły też dwie „piątki” w Mini Lotto - w Zabrzu i Dąbrowie Górniczej (każda po 158 477,30 zł). Można zatem powiedzieć, że początek marca bezapelacyjnie należy do Graczy z południowej Polski.

więcej o Lotto – „szóstka” w Mikołowie; Lotto Plus – „szóstka” w Krakowie

To był wspaniały wtorek dla Graczy LOTTO. Padły główne wygrane w Lotto, Lotto Plus, Ekstra Pensji i Mini Lotto!

Za nami naprawdę szczęśliwe wtorkowe losowania - padła „szóstka” w Lotto w wysokości 25 233 429,20 zł, dwie „szóstki” po 1 000 000 zł każda w Lotto Plus, 5000 zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat w Ekstra Pensji oraz „piątka” w Mini Lotto o wartości 264 765,30 zł. Najwyższa z tych wygranych padła w Zduńskiej Woli, dwie w Lotto Plus w Słupcy i Olsztynie, w Ekstra Pensji w Zbąszynku, a w Mini Lotto w Wyszkowie.

więcej o To był wspaniały wtorek dla Graczy LOTTO. Padły główne wygrane w Lotto, Lotto Plus, Ekstra Pensji i Mini Lotto!

To był weekend! Padła „szóstka” w Lotto, „piątka” w Mini Lotto i aż trzy główne wygrane w Ekstra Pensji

Szczęśliwą weekendową serię rozpoczęły i zakończyły główne wygrane w Ekstra Pensji. Wypłacaną każdego miesiąca przez 20 lat kwotą 5000 zł będą się cieszyły osoby, które zagrały w Książu Wielkim, Olsztynie i Trzemesznie. Najwyższa weekendowa wygrana, w Lotto, została odnotowana w sobotę w Żarach. Było to dokładnie 2 983 994,60 zł. Z kolei „piątkę” w Mini Lotto wartą 274 909,00 zł trafił ktoś, kto zagrał w Zambrowie.

więcej o To był weekend! Padła „szóstka” w Lotto, „piątka” w Mini Lotto i aż trzy główne wygrane w Ekstra Pensji