Witamy w sekcji przeznaczonej dla przedstawicieli mediów. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami prasowymi spółki, aktualnościami korporacyjnymi oraz z bieżącymi wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi, w których uczestniczy Totalizator Sportowy.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, będzie nadal wspierał polską rodzinę olimpijską

2018-02-05W poniedziałek, 5 lutego 2018 r., w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyło się uroczyste przedłużenie wieloletniej współpracy pomiędzy Polskim Komitetem Olimpijskim, a Totalizatorem Sportowym.

Sygnatariuszami umowy Sponsora Generalnego Polskiego Komitetu Olimpijskiego był Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego Olgierd Cieślik oraz Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Andrzej Kraśnicki. Współpraca pomiędzy obiema stronami będzie trwała przez najbliższe trzy lata. Należąca do Totalizatora Sportowego, marka LOTTO, nadal będzie Sponsorem Generalnym Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.

– Trwająca od wielu lat harmonijna, konsekwentna współpraca Totalizatora Sportowego i Polskiego Komitetu Olimpijskiego to przykład skutecznych działań wspierających rozwój polskiego sportu w jego najwyższym wymiarze – podkreślał w trakcie wystąpienia Olgierd Cieślik. Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego dodał, że wspieranie olimpijczyków w ich walce o medale jest wpisane w DNA spółki, którą reprezentuje oraz spójne z jej misją jako promotora i patrona polskiego sportu.

Wydarzeniami, które będą sprzyjać budowaniu dalszej współpracy pomiędzy Totalizatorem Sportowym, a PKOl są nadchodzące zimowe Igrzyska Olimpijskie w PyeongChang w Korei Południowej, a także Igrzyska Olimpijskie w 2020 roku w Tokio.

Totalizator Sportowy wspiera rodzinę olimpijską od wielu lat. Spółka jest Sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej od 1994 roku. Wspierała polskich olimpijczyków już na igrzyskach w Lillehammer w roku 1994, w Atlancie w 1996, w Salt Lake City w 2002, w Atenach w 2004, w Pekinie w 2008, w Vancouver w 2010 i w Londynie w 2012, a także kolejno w 2014, 2015 i w 2016 w Soczi, Baku i Rio.

- Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że Totalizator Sportowy zdecydował się na kontynuację naszej wieloletniej współpracy. To dzięki wsparciu takich firm, którym duch sportu jest bliski, Polski Ruch Olimpijski ma możliwość stabilnego działania i ciągłego rozwoju. Z okazji udziału Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej w odbywających się za kilka dni Zimowych Igrzyskach w PyeongChang 2018 PKOl realizuje kampanię pod hasłem „Jesteśmy jedną drużyną”, cieszymy się, iż Totalizator Sportowy od dawna do niej należy. – dodał Andrzej Kraśnicki, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

PodobneNajnowsze

To był wspaniały wtorek dla Graczy LOTTO. Padły główne wygrane w Lotto, Lotto Plus, Ekstra Pensji i Mini Lotto!

Za nami naprawdę szczęśliwe wtorkowe losowania - padła „szóstka” w Lotto w wysokości 25 233 429,20 zł, dwie „szóstki” po 1 000 000 zł każda w Lotto Plus, 5000 zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat w Ekstra Pensji oraz „piątka” w Mini Lotto o wartości 264 765,30 zł. Najwyższa z tych wygranych padła w Zduńskiej Woli, dwie w Lotto Plus w Słupcy i Olsztynie, w Ekstra Pensji w Zbąszynku, a w Mini Lotto w Wyszkowie.

więcej o To był wspaniały wtorek dla Graczy LOTTO. Padły główne wygrane w Lotto, Lotto Plus, Ekstra Pensji i Mini Lotto!

Totalizator Sportowy kolejny raz ze „Złotą” Lotto Bydgostia!

Podpisana we wtorek umowa pomiędzy Totalizatorem Sportowym a LOTTO-Bydgostia-WSG-Bank Pocztowy otwiera kolejny, już siedemnasty rok współpracy obu podmiotów! Będzie obowiązywać cztery lata, a zatem obejmie też okres przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

więcej o Totalizator Sportowy kolejny raz ze „Złotą” Lotto Bydgostia!

Sobota wielkich wygranych: niemal 6,8 mln zł w Lotto, milion złotych w Lotto Plus i ponad 309 tys. zł w Mini Lotto

Takie losowania, jak z 12 października, z pewnością zapadają w pamięć. W minioną sobotę padły bowiem aż trzy główne wygrane: 6 798 359,30 zł w Lotto (Chojnice), 1 000 000 zł w Lotto Plus (Olsztyn) oraz 309 350,80 zł w Mini Lotto (Wschowa).

więcej o Sobota wielkich wygranych: niemal 6,8 mln zł w Lotto, milion złotych w Lotto Plus i ponad 309 tys. zł w Mini Lotto