Witamy w sekcji przeznaczonej dla przedstawicieli mediów. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami prasowymi spółki, aktualnościami korporacyjnymi oraz z bieżącymi wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi, w których uczestniczy Totalizator Sportowy.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, będzie nadal wspierał polską rodzinę olimpijską

2018-02-05W poniedziałek, 5 lutego 2018 r., w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyło się uroczyste przedłużenie wieloletniej współpracy pomiędzy Polskim Komitetem Olimpijskim, a Totalizatorem Sportowym.

Sygnatariuszami umowy Sponsora Generalnego Polskiego Komitetu Olimpijskiego był Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego Olgierd Cieślik oraz Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Andrzej Kraśnicki. Współpraca pomiędzy obiema stronami będzie trwała przez najbliższe trzy lata. Należąca do Totalizatora Sportowego, marka LOTTO, nadal będzie Sponsorem Generalnym Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.

– Trwająca od wielu lat harmonijna, konsekwentna współpraca Totalizatora Sportowego i Polskiego Komitetu Olimpijskiego to przykład skutecznych działań wspierających rozwój polskiego sportu w jego najwyższym wymiarze – podkreślał w trakcie wystąpienia Olgierd Cieślik. Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego dodał, że wspieranie olimpijczyków w ich walce o medale jest wpisane w DNA spółki, którą reprezentuje oraz spójne z jej misją jako promotora i patrona polskiego sportu.

Wydarzeniami, które będą sprzyjać budowaniu dalszej współpracy pomiędzy Totalizatorem Sportowym, a PKOl są nadchodzące zimowe Igrzyska Olimpijskie w PyeongChang w Korei Południowej, a także Igrzyska Olimpijskie w 2020 roku w Tokio.

Totalizator Sportowy wspiera rodzinę olimpijską od wielu lat. Spółka jest Sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej od 1994 roku. Wspierała polskich olimpijczyków już na igrzyskach w Lillehammer w roku 1994, w Atlancie w 1996, w Salt Lake City w 2002, w Atenach w 2004, w Pekinie w 2008, w Vancouver w 2010 i w Londynie w 2012, a także kolejno w 2014, 2015 i w 2016 w Soczi, Baku i Rio.

- Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że Totalizator Sportowy zdecydował się na kontynuację naszej wieloletniej współpracy. To dzięki wsparciu takich firm, którym duch sportu jest bliski, Polski Ruch Olimpijski ma możliwość stabilnego działania i ciągłego rozwoju. Z okazji udziału Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej w odbywających się za kilka dni Zimowych Igrzyskach w PyeongChang 2018 PKOl realizuje kampanię pod hasłem „Jesteśmy jedną drużyną”, cieszymy się, iż Totalizator Sportowy od dawna do niej należy. – dodał Andrzej Kraśnicki, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

PodobneNajnowsze

Totalizator Sportowy nadal z LOTTO Ekstraklasą

Totalizator Sportowy przedłużył współpracę z Ekstraklasą o kolejne trzy lata. W najbliższym sezonie, tak jak w poprzednich dwóch latach, partnerem tytularnym najwyższej w hierarchii klasie męskich ligowych rozgrywek piłkarskich w Polsce będzie marka LOTTO.

więcej o Totalizator Sportowy nadal z LOTTO Ekstraklasą

To był wspaniały wtorek dla Graczy LOTTO. Padły główne wygrane w Lotto, Lotto Plus, Ekstra Pensji i Mini Lotto!

Za nami naprawdę szczęśliwe wtorkowe losowania - padła „szóstka” w Lotto w wysokości 25 233 429,20 zł, dwie „szóstki” po 1 000 000 zł każda w Lotto Plus, 5000 zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat w Ekstra Pensji oraz „piątka” w Mini Lotto o wartości 264 765,30 zł. Najwyższa z tych wygranych padła w Zduńskiej Woli, dwie w Lotto Plus w Słupcy i Olsztynie, w Ekstra Pensji w Zbąszynku, a w Mini Lotto w Wyszkowie.

więcej o To był wspaniały wtorek dla Graczy LOTTO. Padły główne wygrane w Lotto, Lotto Plus, Ekstra Pensji i Mini Lotto!

Czwartek wielkich wygranych: 14 161 690,60 zł w Lotto, 1 000 000 zł w Lotto Plus i 271 441,30 zł w Mini Lotto

Takie losowania, jak wczorajsze, na pewno będą długo pamiętane. Główne wygrane padły zarówno w Lotto (Gdańsk), Lotto Plus (Grójec), jak i Mini Lotto (Trzcianka). Można zatem powiedzieć, że 16 maja był bardzo dobrym dniem dla miłośników gier liczbowych. Co ważne, czwartkowa wygrana w Lotto, która padła w Gdańsku, to zarazem nowy rekord wysokości wygranych w tym mieście. Poprzedni, wynoszący 12 631 492,90 zł, został ustanowiony 16 lipca 2011 r.

więcej o Czwartek wielkich wygranych: 14 161 690,60 zł w Lotto, 1 000 000 zł w Lotto Plus i 271 441,30 zł w Mini Lotto