Witamy w sekcji przeznaczonej dla przedstawicieli mediów. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami prasowymi spółki, aktualnościami korporacyjnymi oraz z bieżącymi wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi, w których uczestniczy Totalizator Sportowy.

Totalizator Sportowy nadal z LOTTO Ekstraklasą

2018-07-23Totalizator Sportowy przedłużył współpracę z Ekstraklasą o kolejne trzy lata. W najbliższym sezonie, tak jak w poprzednich dwóch latach, partnerem tytularnym najwyższej w hierarchii klasie męskich ligowych rozgrywek piłkarskich w Polsce będzie marka LOTTO.

Umowa obejmuje okres do końca sezonu 2020/2021. Nowością, która została zawarta w kontrakcie jest przekazywanie środków mających wspierać długookresowy rozwój klubów Ekstraklasy, w tym na działania ukierunkowane na kształcenie dzieci i młodzieży. To efekt m.in. Okrągłego Stołu, który odbył się z inicjatywy Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego pod koniec maja br. Premier zapowiadał wówczas, że zaangażowanie w Ekstraklasę będzie analizowane przez spółki Skarbu Państwa w kontekście możliwości wspierania przez nie piłki nożnej przy zapewnieniu obustronnych korzyści.

– Totalizator Sportowy będzie z kibicami Ekstraklasy już 5. sezon z rzędu. Przez pierwsze dwa lata byliśmy obecni z marką Keno, a już trzeci sezon funkcjonujemy jako Partner Tytularny z marką LOTTO. Nowy kontrakt to nowe możliwości, które obejmą także wsparcie najmłodszych piłkarskich talentów. Tego typu działania służą nie tylko rozwojowi polskiej piłki nożnej, ale wpisują się również w ustalenia i wnioski płynące z majowych obrad Okrągłego Stołu, zorganizowanych z inicjatywy Premiera Mateusza Morawieckiego. Przechodzimy więc od słów do czynów. Kontynuując wspieranie najwyższego stopnia rozgrywek w Polsce, podejmujemy także bliższą współpracę z kibicami piłkarskimi, którym cały czas konsekwentnie przypominamy, że kupując produkty LOTTO, automatycznie wspierają polski sport, przekazując na ten cel każdego roku setki milionów złotych. Dzięki nim wygrywają nie tylko pasjonaci futbolu, ale całe społeczeństwo. Kolejny rok współpracy z Ekstraklasą ma dla nas nie tylko wymiar biznesowy, ale także symboliczny, bowiem rośnie w siłę zarówno najważniejsza polska liga, jak i Totalizator Sportowy, który właśnie wchodzi w nowe obszary rynku – podkreśla Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Należąca do Totalizatora Sportowego marka LOTTO będzie obecna na wszystkich 296 meczach w ramach 37 kolejek. Logotyp rozgrywek LOTTO Ekstraklasy pozostaje m.in. na koszulkach wszystkich piłkarzy oraz w przestrzeni reklamowej wszystkich szesnastu stadionów. Logo rozgrywek LOTTO Ekstraklasy będzie wciąż prezentowane podczas transmisji telewizyjnych z meczów w trakcie całego sezonu, a także za pośrednictwem wszelkich kanałów komunikacji prowadzonej przez kluby i ligę.

PodobneNajnowsze

Sobota wielkich wygranych: niemal 6,8 mln zł w Lotto, milion złotych w Lotto Plus i ponad 309 tys. zł w Mini Lotto

Takie losowania, jak z 12 października, z pewnością zapadają w pamięć. W minioną sobotę padły bowiem aż trzy główne wygrane: 6 798 359,30 zł w Lotto (Chojnice), 1 000 000 zł w Lotto Plus (Olsztyn) oraz 309 350,80 zł w Mini Lotto (Wschowa).

więcej o Sobota wielkich wygranych: niemal 6,8 mln zł w Lotto, milion złotych w Lotto Plus i ponad 309 tys. zł w Mini Lotto

Wtorek wielkich wygranych w Lotto, Lotto Plus, Kaskadzie i Mini Lotto.

Od wczoraj Żywiec ma swojego nowego rekordzistę Lotto. We wtorkowym losowaniu wygrał on aż 9 400 003,70 zł! Został tym samym pobity miejscowy rekord z 14 grudnia 2005 roku, kiedy to ktoś tu grający trafił „szóstkę” o wartości 6 482 092,50 zł. Przy okazji informujemy, że szczęście uśmiechnęło się także do innych Graczy. Milionową „szóstkę” odnotowaliśmy w Lotto Plus w Warszawie, 250 000 zł w Kaskadzie padło w Poznaniu, a „piątki” w Mini Lotto po 118 031,70 zł każda - w Mińsku Mazowieckim i Poznaniu.

więcej o Wtorek wielkich wygranych w Lotto, Lotto Plus, Kaskadzie i Mini Lotto.