Witamy w sekcji przeznaczonej dla przedstawicieli mediów. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami prasowymi spółki, aktualnościami korporacyjnymi oraz z bieżącymi wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi, w których uczestniczy Totalizator Sportowy.

Komunikat Rady Nadzorczej Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. dotyczący powołania nowego składu Zarządu Spółki na VIII kadencję

2017-06-14Rada Nadzorcza Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. powołała w skład Zarządu Spółki na VIII wspólną kadencję: Pana Olgierda Cieślika – na stanowisko Prezesa Zarządu, Panią Magdalenę Kopkę-Wojciechowską – na Członka Zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż, produkty i marketing, Pana Bogdana Pukowca – na stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za finanse i inwestycje.

Uchwały Rady Nadzorczej powołujące członków Zarządu nowej kadencji podjęte zostały jednogłośnie. Zarząd Totalizatora Sportowego został wyłoniony w wyniku przeprowadzonych postępowań kwalifikacyjnych na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z 18 marca 2003 r.

Rada Nadzorcza powołała również w skład Zarządu VIII kadencji Pana Grzegorza Sołtysińskiego, wybranego przez pracowników Totalizatora Sportowego, na podstawie obowiązującego w Spółce "Regulaminu wyboru i odwołania członka Zarządu wybieranego przez pracowników Spółki Totalizator Sportowy Sp. z o.o. oraz przeprowadzania wyborów uzupełniających".

Biuro Rzecznika Prasowego
tel.: 22 518 22 50
email: biuroprasowe@totalizator.pl
http://lotto.pl; www.totalizator.pl, http://twitter.com/lotto_pl

PodobneNajnowsze

Komunikat Rady Nadzorczej Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. dotyczący powołania nowego składu Zarządu Spółki na VIII kadencję

Rada Nadzorcza Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. powołała w skład Zarządu Spółki na VIII wspólną kadencję: Pana Olgierda Cieślika – na stanowisko Prezesa Zarządu, Panią Magdalenę Kopkę-Wojciechowską – na Członka Zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż, produkty i marketing, Pana Bogdana Pukowca – na stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za finanse i inwestycje.

więcej o Komunikat Rady Nadzorczej Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. dotyczący powołania nowego składu Zarządu Spółki na VIII kadencję

Komunikat Rady Nadzorczej Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. dotyczący powołania w dniu 16.06.2014 roku nowego składu Zarządu Spółki na VII kadencję.

16 czerwca 2014 roku, Rada Nadzorcza Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. powołała w skład Zarządu Spółki na VII kadencję: Pana Wojciecha Szpila - na stanowisko Prezesa Zarządu oraz Panią Barbarę Sissons - na członka Zarządu odpowiedzialnego za finanse.

więcej o Komunikat Rady Nadzorczej Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. dotyczący powołania w dniu 16.06.2014 roku nowego składu Zarządu Spółki na VII kadencję.