Ludzie zawsze obarczają okoliczności winą za to, kim są. A ja nie wierzę we wpływ okoliczności. Ci, którzy do czegoś dochodzą, wstają i szukają odpowiednich okoliczności, a jeśli ich nie znajdują, sami je tworzą.
Bernard Shaw

Proces rekrutacji

Ogłoszenia rekrutacyjne Totalizatora Sportowego możecie Państwo znaleźć w najbardziej popularnych serwisach ogłoszeniowych w Internecie oraz na stronie korporacyjnej spółki www.totalizator.pl

W przypadku zainteresowania Państwa osobą zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną z bezpośrednim przełożonym i pracownikiem Departamentu Zarządzania Personelem spółki. Podczas spotkania będziecie mieli Państwo możliwość otrzymania wiedzy dotyczącej stanowiska, na które aplikujecie oraz wiedzy dotyczącej Totalizatora Sportowego jako pracodawcy. Po zakończeniu tego etapu wybrane osoby zapraszamy na wywiady kompetencyjne i rozmowę rekrutacyjną z dyrektorem Departamentu, Biura czy Oddziału.

O wyniku rekrutacji informujemy wszystkich kandydatów, z którymi przeprowadziliśmy rozmowy rekrutacyjne. Po pozytywnie zakończonym procesie rekrutacji i zatrudnieniu w spółce, czekamy na Państwa z procesem adaptacji, którego celem jest jak najbardziej efektywne wdrożenie w obowiązki służbowe.    

Totalizator Sportowy oferuje


Bardzo dobre warunki zatrudnienia

Totalizator Sportowy podchodzi poważnie do swoich zobowiązań wobec ludzi. Przestrzega przepisów prawa pracy, terminowo i godnie wynagradza zatrudnionych pracowników i dzieli się z nimi wypracowanymi zyskami. Pracownikom zatrudnionym w spółce zapewniamy opiekę medyczną i atrakcyjne benefity.


Pracę wśród profesjonalistów

W spółce pracują doświadczeni pracownicy, dzięki którym Ci mniej doświadczeni otrzymują benefity w postaci profesjonalnego doradztwa. Pracownicy Totalizatora Sportowego posiadają unikalną wiedzę o branży hazardowej i doświadczenie w pracy nad grami liczbowymi oraz loteriami. Spółka stale wzbogaca swój zespół również o profesjonalistów z innych branż nie związanych z rynkiem gier i loterii. W ten sposób łączy relacje: doświadczenia oraz świeżości.


Stały rozwój

Totalizator Sportowy docenia swoich pracowników, dając im szansę ciągłego rozwoju poprzez szkolenia i konferencje w Polsce i zagranicą. Spółka dba o kreowanie takich warunków pracy, aby każdy z jej pracowników mógł godzić życie zawodowe z prywatnym. Totalizator Sportowy - firma istniejąca na rynku od 60 lat oferuje swoim pracownikom bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia, oczekując ich zaangażowania niezbędnego do dalszego rozwoju kompetencyjnego spółki.