Szóstka z LOTTO

Patrycja Maliszewska (short track), Sebastian Kłosiński (łyżwiarstwo szybkie), a także Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Springwald, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann (wioślarska czwórka podwójna) – to prawdziwa kumulacja utalentowanych zawodników, których Oficjalnym Partnerem jest Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Inicjatywa zrodziła się w wyniku współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Współpraca z wioślarkami będzie trwała do rozpoczęcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku, a z przedstawicielami short track’u i łyżwiarstwa szybkiego – do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2022 roku. Totalizator Sportowy jest Oficjalnym Partnerem wymienionych wyżej zawodników. Wszyscy otrzymają przewidziane umową finansowanie, które da im możliwość realizowania najważniejszych celów sportowych i będzie znaczącą pomocą w szlifowaniu formy i w startach na kolejnych wydarzeniach sportowych.

Wierzymy, że nasza pomoc pozwoli im osiągnąć jeszcze lepsze wyniki, wzmocni pozycję polskiego sportu na arenie międzynarodowej, a kibicom da więcej powodów do radości i fantastycznych przeżyć. Przypomnę w tym miejscu piękne słowa znanego nam wszystkim Raula Lozano, który w autobiografii napisał: – „Często pytany jestem, jak dalece motywują zawodników pieniądze. Zapewniam: żadne pieniądze nie dają takiej satysfakcji, jak polscy kibice”. Takiej satysfakcji życzę nie tylko naszej szóstce, ale także wszystkim polskim sportowcom - powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Szóstka z LOTTO